10 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie podsumowano konkurs plastyczny „STOP SMOG – CHROŃMY CZYSTE POWIETRZE” zorganizowany pod patronatem Wójta Gminy Niechanowo Pana Szymona Robaszkiewicza.

W konkursie uczestniczyło 54 uczniów szkół podstawowych w Niechanowie, Jarząbkowie oraz OSiW OHP w Niechanowie.

Zwycięzcą został Marcin Kolaska z OSiW OHP w Niechanowie, II miejsce przypadło Alicji Tomaszewskiej z kl. II b SP w Niechanowie, zdobywcą III miejsca  była Nikola Majchrzak z VI b  SP w Niechanowie, oprócz nagrodzonych były także 4 wyróżnione prace: Roksany Groblewskiej, uczennicy SP w Jarząbkowie, Laury Kozaneckiej, Filipa Konieczki oraz  Oliwiera Ratajczaka, uczniów niechanowskiej podstawówki.

Liderzy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Niechanowo p. Szymona Robaszkiewicza oraz  Gminny Ośrodek Kultury. Wszyscy uczestnicy  konkursu „STOP SMOG”  zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Zwieńczeniem spotkania była  rewia taneczna, w wykonaniu  uczennic SP w Niechanowie pod opieką p. Anny Stefańskiej. Serdecznie gratulujemy  laureatom oraz wszystkim biorącym udział w konkursie.