Karnawał to czas spotkań towarzyskich,  szalonych, hucznych imprez i wspaniałej zabawy. Wyjątkową okazją do karnawałowej zabawy są Walentynki. Każdego roku  zakochani mają okazję celebrować ten niezwykły wieczór przy dźwiękach miłosnych przebojów w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie.

W sobotni wieczór, 15 lutego w ośrodku kultury odbył się coroczny Karnawałowy Bal Walentynkowy, którego organizatorem był GOK.  Uczestnicy bawili się w rytmie lat minionych, nie zabrakło również  szlagierów znanych z najnowszych list przebojów. Goście bawili się znakomicie do wczesnego poranka, a na parkiet zapraszali znakomici DJ e. Smaczne menu przygotowała kawiarnia „Marylka” Pani Elżbieta Piątek, a słodkie rarytasy  zapewniła Pani Halina Drella.