W   sylwestrową noc  w niechanowskim ośrodku kultury hucznie i radośnie powitano Nowy 2020 Rok.

W tę  wyjątkową noc w roku dyrektor ośrodka kultury serdecznie pozdrowiła wszystkich gości i zaprosiła do szampańskiej zabawy.  Uczestnikom imprezy całą noc towarzyszyły niezapomniane przeboje z minionych i obecnych lat, o które zadbał zespół BONUS, zapraszając obecnych na parkiet  i gwarantując tym samym znakomity nastrój. Wyborne menu natomiast wraz z zespołem przygotowała p. Danuta Kurzawa,  gorące, smaczne dania, zimne przekąski, słodki kącik z owocami, napoje, a także  lampkę orzeźwiającego szampana na przywitanie Nowego 2020 Roku.

Zanim wybiła północ  wszystkim obecnym i ich rodzinom złożono najserdeczniejsze, noworoczne życzenia. Do wczesnych godzin porannych, w znakomitych i radosnych nastrojach bawili się sylwestrowi goście.